Lietoti auto Lietuvā

Lietotu automašīnu tirdzniecība dažādās valstīs ir tik labi attīstīta, ka daudzi cilvēki dodas pēc sev tīkamā auto uz kaimiņvalstīm.

Noteikti katram ir kāds draugs vai kaimiņš, kurš devās uz kaimiņvalsti, lai paņemtu sev sen meklēto auto. Un visbiežāk tā ir Lietuva. Salīdzinot automašīnu izvēli Latvijā un Lietuvā, galvenā atšķirība ir tā, ka Lietuvā automašīnas maksā nedaudz mazāk nekā Latvijā un piedāvājumu klāsts ir nedaudz lielāks.

Lietuva

Tāpēc daudzi, pieskatījuši mašīnu, nekavējas doties pie kaimiņiem.Šis ir viens no auto iegādes variantiem, kad visu izdara pats klients.

Automašīnu var pasūtīt arī pie cilvēkiem, kas piegādā lietotas automašīnas no kaimiņvalstīm. Protams, šo iespēju nevar saukt par visuzticamāko. Kur pirkt lietotu auto ir ļoti populārs jautājums, izvēloties nopirkt sev auto.

lietoti auto

Pērkot auto uz vietas, Jūs varat pārbaudīt auto tehnisko stāvokli uzticamos autoservisos, pārliecināties par tā stāvokli.Ļoti liela automašīnu izvēle uz vietas ir motorfy.lv katalogā.Mūsū kataloga jūs varat izvēlēties automašīnu pēc markas, modeļa, dzinēja izmēra, degvielas veida, kā arī pēc automašīnas atrašanās vietas.

Katalogā motorfy.lv jūs atradīsiet automašīnas gandrīz no visām Latvijas pilsētām.Un, protams, veiksmīgākais piedāvājums tiem, kuri plāno ņemt auto kredītā, ir iespēja turpat, tikai ar vienu pieteikumu pārbaudīt savas kredītspējas un saņemt populāru kredītu kompāniju piedāvājumus. Visus dokumentus iespējams parakstīt attālināti un saņemt naudu savā kontā tajā pašā dienā. Tādējādi, jau ar vajadzīgo summu jums būs salīdzinoši viegli atrast automašīnu.

Tāpēc ceļojums uz kaimiņvalsti var nebūt tik nepieciešams un savu sapņu auto var atrast tepat netālu no mājām.

bilde lietoti auto lietuvā
Lietoti auto Lietuvā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 10:59
Если есть с кем поехать вообще не проблема.проверить на месте все, а экономия какя
16.03.2023 16:03
nav tik talu kā Vācijā, un cenas daudz patīkamākas, neka pie mums latvijā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu