motorfy.lv

Automašīnas uz pasūtījuma no Eiropas

Kad runa ir par auto iegādi, daudzi cilvēki apsver iespēju iegādāties pielāgotu automašīnu no ārzemēm.

Viens no populārākajiem šādu automašīnu avotiem ir auto no Eiropas.

automašīna

Bieži lietoti auto no Eiropas var būt lētākas un labākā stāvoklī nekā vietējā tirgū pārdotās.Ir vairāki iemesli, kāpēc automašīnu no Eiropas pirkšana var būt izdevīgāka:

Pirmkārt, Eiropā ir stingrāki transportlīdzekļu apkopes noteikumi, kas nozīmē, ka automašīnas bieži tiek rūpīgāk koptas un uzturētas, kas savukārt var ietekmēt to vispārējo stāvokli. Turklāt Eiropā ir vairāk transportlīdzekļu, kas piemēroti bargajiem ziemas apstākļiem, tāpēc tiem parasti ir labāka aizsardzība pret rūsu un koroziju;

Otrkārt, Eiropas tirgū var atrast plašāku automašīnu izvēli nekā vietējā tirgū. Eiropā mašīnas bieži vien ir aprīkotas ar modernākām tehnoloģijām un aprīkojumu, kas ne vienmēr ir pieejams vietējā tirgū;

Treškārt, Eiropā var atrast automašīnas par zemākām cenām. To nosaka dažādi faktori, piemēram, liela izvēle tirgū, nodokļi un nodevas, kā arī konkurence starp pārdevējiem. Turklāt Eiropā bieži tiek ražotas automašīnas ar efektīvākiem dzinējiem, kas savukārt ietaupa degvielas izmaksas.

auto piegāde

Pasūtot automašīnu no Eiropas, ir jāņem vērā svarīgas lietas, piemēram, visi nepieciešamie dokumenti, jāpārbauda pārvadāšanas nosacījumi, jāpārbauda savas valsts muitas prasības un jāpārliecinās, ka ir veiktas visas nepieciešamās procedūras, piemēram, samaksātas muitas nodevas un nodokļi, jāpārbaudā automašīnas un tā aprīkojuma stāvokli, pievērsiet uzmanību nobraukumam, bojājumu esamībai utt. Ja jūs ieinteresēja auto piegāde no Eiropas, bet jums negribās visu taisīt pašiem, Jūs varat to uzticēt motorfy.lv. Mēs palīdzēsim saņemt cenas piedāvājumu par iepatīkušo auto, noslēgt darījumu, piegādāt auto, pat saņemt kredītu, ja šobrīd Jums nav vajadzīgās summas auto iegādei.

bilde automašīnas uz pasūtījuma no eiropas
Automašīnas uz pasūtījuma no Eiropas
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
16.03.2023 15:50
Automašīnas no Eiropas - Vācijas caur jums arī?
Raksta:
23.03.2023 10:32
Intrigejoši, un krredīts un auto no vacijas pēc pasūtījuma

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu