backgound

Auto tirdzniecība Kuldīgā

Kuldīgā, pilsētā, kura tiek uzskatīta par Kurzemes pērli un atrodas pašā tās vidienē, ne tikai tūrisma nozare zeļ un plaukst, bet arī citi biznesa veidi tiek attīstīti no gada uz gadu.

Automašīnas Kuldīgā

placis Kuldīgā Tas liek domāt, ka dodoties uz šo pilsētu vienmēr ir iespējams apvienot patīkamo ar lietderīgo. Jā – arī tad, ja esat noskatījis tur savu nākamo spēkratu, kuru ļoti vēlaties iegādāties.

Auto tirdzniecība Kuldīgā gadiem ejot ir attīstījusies. Pieaugot pašam pieprasījumam, pieaudzis ir arī piedāvājums gan uz automašīnu daudzveidību, gan to, kā droša pirkuma, garantēšanu. Mēs, savā tirdzniecībā esošo automašīnu katalogā, sniedzam iespēju ikvienam, pilsētai tuvumā dzīvojošajiem, ieskatīties un sameklēt sev interesējošu auto te pat tuvumā esošajās tirdzniecības vietās. Šīs tirdzniecības vietas ir licencētas un reģistrētas CSDD auto tirgotāju reģistrā. auto Cēsīs

Tādējādi pirkums būs drošs un ar iespēju atgriezties pēc padoma jebkurā brīdī. Kuldīgā esošās tirdzniecības vietas, kuras izvieto savas automašīnas mūsu katalogā ir Goldingenauto.lv un RZautoparks.lv, bet ar laiku noteikti būs vēl tādi tirgotāji, kuri to vēlēsies darīt un mēs ar lielāko prieku viņu auto izvietosim katalogā. Uzreiz ir redzami piedavājumi pa visu Latviju : auto tirdzniecība Cēsīs , Ogrē, Rīgā u.c.
Iegādājoties jau savu nākamo automašīnu, tās reģistrēšana arī iespējama tur pat CSDD Kuldīgā, kas atrodas Planīcas ielā 69. Pilnu piedāvājumu ar pārdošanā esošajām automašīnām tieši Kuldīgā var apskatīt mūsū katalogā.

auto Kuldīgā

Komentāru skaits 1

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:33
nopietni,kuldīgā? dzīvoju šeit un pat nevaru iedomāties ka ir tik liels piedāvājums/Hmmmmmmm

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!