Auto tirdzniecība Kuldīgā

Kuldīgā, pilsētā, kura tiek uzskatīta par Kurzemes pērli un atrodas pašā tās vidienē, ne tikai tūrisma nozare zeļ un plaukst, bet arī citi biznesa veidi tiek attīstīti no gada uz gadu.

placis Kuldīgā

Tas liek domāt, ka dodoties uz šo pilsētu vienmēr ir iespējams apvienot patīkamo ar lietderīgo. Jā – arī tad, ja esat noskatījis tur savu nākamo spēkratu, kuru ļoti vēlaties iegādāties.

Auto tirdzniecība Kuldīgā gadiem ejot ir attīstījusies. Pieaugot pašam pieprasījumam, pieaudzis ir arī piedāvājums gan uz automašīnu daudzveidību, gan to, kā droša pirkuma, garantēšanu. Mēs, savā tirdzniecībā esošo automašīnu katalogā, sniedzam iespēju ikvienam, pilsētai tuvumā dzīvojošajiem, ieskatīties un sameklēt sev interesējošu auto te pat tuvumā esošajās tirdzniecības vietās. Šīs tirdzniecības vietas ir licencētas un reģistrētas CSDD auto tirgotāju reģistrā.

auto Cēsīs

Tādējādi pirkums būs drošs un ar iespēju atgriezties pēc padoma jebkurā brīdī. Kuldīgā esošās tirdzniecības vietas, kuras izvieto savas automašīnas mūsu katalogā ir Goldingenauto.lv un RZautoparks.lv, bet ar laiku noteikti būs vēl tādi tirgotāji, kuri to vēlēsies darīt un mēs ar lielāko prieku viņu auto izvietosim katalogā. Uzreiz ir redzami piedavājumi pa visu Latviju : auto tirdzniecība Cēsīs , Ogrē, Rīgā u.c.

Iegādājoties jau savu nākamo automašīnu, tās reģistrēšana arī iespējama tur pat CSDD Kuldīgā, kas atrodas Planīcas ielā 69. Pilnu piedāvājumu ar pārdošanā esošajām automašīnām tieši Kuldīgā var apskatīt mūsū katalogā.

bilde auto tirdzniecība kuldīgā
Auto tirdzniecība Kuldīgā
Motorfy logo

Komentāri (1)

25.10.2022 10:33
nopietni,kuldīgā? dzīvoju šeit un pat nevaru iedomāties ka ir tik liels piedāvājums/Hmmmmmmm

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu